DYT 400 Hibrid Deniz Süpürgesi  ‘Elektro Hibrid High-Tech Deniz Temizlik Süpürgesi’

DYT 400 Hibrid Deniz Süpürgesi  Deniz Temizlik Süpürgesi yıllardan beri gelen gelenek ve deneyimimizin oluşturduğu yüksek teknoloji ve bütçeli bir iş makinesidir. Biz 15 metre ve üzeri deniz temizlik teknelerimizi ‘büyük deniz temizlik teknesi’ olarak kategorize ediyoruz. Bu dizaynımızda şu ana kadarki en teknolojik Elektrik-hidrolik hibrit yapıdaki teknemizdir.

DYT 400 Elektro Hibrid High-Tech Hidrolik tahrikli 360 derece dönebilen çift Azimuth Thruster tekne manevra yeteneğini, özellikle çöp toplarken, arttırmaktadır. Parallenebilir çift dizel elektrik jeneratör, elektro-hidrolik tahrik sistemi için gerekli enerjinin daha fazlasını üretir. Elektrik motorları özel seçim “soğuk motor” teknolojisine sahip olup tamamen motor sürücüleri yol verme mekanizmasına sahiptir.

Çift dizel motor jeneratör.

Köprü üstü 360 derece panaromik bir görüş imkanı sunmaktadır. Tüm tekne iki personel ile kullanılabilir nitelikte tanımlandı. Otomasyon sisteminden maksimum faydalanan, toplama ve tahliyenin tüm süreçleri köprü üstünden yönetilebilir nitelikte tasarlandır.

WC – Duş kullanma suyu + tekne iç ve dış mekan kamera kontrolleri, elektronik kontrol dize motorlar standart donanım paketine dahil edildi.

Marine Grade Aluminium super structure ve hull ile maksimum boyut minimum ağırlık konsepti uygulanıldı.

Arttırılmış ve özel istifleyebilir depolama alanıyla bu iş teknesinin en yoğun çöplere girecek şekilde tasarladık. Dizaynda her zamanki bakım onarım kolaylığı ve ergonomisini dahil ettik. Değişken hızda kontrol edilebilir hidrolik sistem operasyonu en ufak ayrıntısına kadar hızlanabilir veya yavaşlayabilir nitelikte kılıyor.

Toplama Sistemi 

Toplayıcı deniz çöpü konveyör bandı, geliştirilmiş süpürücü kollar teknenin boyutları ile optimize edilmiş şekildedir. Deniz atıkları ana toplayıcı bandı ve depolama konveyöründen oluşan sade ve kullanılabilir yapı. Konveyör bant tahliye ve depolama sisteminde diğer teknelerimizden farklı yenilikçi bir yaklaşım geliştirdik. Bu sayede tahliye bandı kaldırılmış oldu.

Deniz çöpü örülü konveyör bant teknolojisinde mühendislik plastikleri tasarlandı.

Uygulama Alanları :

  • Deniz Yüzeyi Temizliği
  • Deniz Çöpü Temizliği
  • Yosun Temizliği
  • Göl Temizliği
  • Baraj Temizliği
  • Deniz Yüzeyinden Petrol Toplama
  • Petrol Kirliliğine Müdahale
  • Bariyer Serme
  • Tekne & Yatlardan MARPOL  Çöpü Toplama

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”1080,1081″][/vc_column][/vc_row]

English